Chatorg Kameralı Sohbet, Görüntülü Sohbet, Sesli Sohbet

YENİ SÜRÜM SOHBETE BASLA! ESKİ SÜRÜM SOHBETE BAŞLA

Kameralı sohbet hizmeti veren mobil cihazlar için sesli sohbet ve görüntülü sohbet hizmeti veren kameralı chat nezih bir ortamdır.

Kameralı sohbet hizmeti veren mobil cihazlar için sesli sohbet ve görüntülü sohbet hizmeti veren kameralı chat nezih bir ortamdır.

Sosyal Medya

sosyal medya

Merhaba arkadaşlar bugün makalemizde sosyal medya ve sosyal medya devlerinin rekâbetini birlikte inceleyelim.

Sosyal medya özellikle 2000’li yıllardan sonra çok hızlı bir büyüme katetmiştir. Şu an birbirleri ile yarış içerisinde olan 3 büyük şirket vardır. Bunlar FacebookTwitterInstagram’dır. Bu dev şirketlerin amacı insanları birbirleri ile buluşturup paylaşım ve sohbet etme imkânı sağlamaktır. Önceleri çok fazla bilinmemesine karşın son yıllarca oldukça sıkı takip edilen bu sosyal medya şirketleri hayatımızın içerisinde öyle bir yer edinmiş ki, artık yemek yemek, su içmek gibi bir hale dönüşmüştür. Günlük olarak ziyaret edilen Facebook, Twitter, İnstagram gibi büyük popüler ağlara günlük giriş yapan insanlarımızın sayısı milyonların üzerindendir. Dünya üzerinde bulunan tüm insanları tek bir çatı altında toplamayı hedefleyen bu dev şirketlerin amacı insanları birbirleri ile tanıştırıp bir chat ortamı oluşturmaktır. Birbirleri ile sürekli yarış halinde olan bu sosyal medya fenomenleri hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmeyi çoktan başarmıştır. Hergün yeni insanların katıldığı bu ağları insanların ilgisini çekebilmek amacıyla yeniliklerle sürekli karşımıza çıkmaktadır. Şu an dünya üzerinde sosyal medya kullanmayan pek nadir insan vardır. Bu büyük şirketler onlarında ilgisini çekebilmek amacıyla herkesi kullanmaya teşvik etmektedir. Yeni arkadaşlıkların, aşkların başladığı bu büyük chat ve paylaşım platformları insanların sıkıntılarını atmaları, yalnızlıklarını unutmaları için gereken tüm önemleri almış bulunmaktadır.

Bu verdiğimiz bilgiler doğrultusunda sosyal medya üzerinde daha fazla insanı görmek bizim için kaçınılmaz olacaktır. Bu tür sitelere üye olmayan arkadaşlarımız için hazırladığımız makalemiz eminizki onlarında ilgisini çekecek ve bizlerin arasına dahil olmasını sağlayacaktır.